BRAMKI-UCHYLNE-GR1-PROKONTROL

BRAMKI OBROTOWE NISKIE - MODEL: GR1-A

Najbardziej popularny model bramki uchylnej GR1-A, stosowany zarówno do uzupełnienia przejść kontroli dostępu, jak i również do podstawowego przejścia w sytuacjach o niższym stopniu zabezpieczenia.

Wyposażenie bramki w ramię ze szkła hartowanego tworzy produkt o symbolu GR1-AS,  stosowany w projektach i wnętrzach o najwyższych standardach wykończenia.  Pełna automatyzacja bramki GR1-A oraz GR1-AS pozwala na stosowanie ich w bardzo wymagających miejscach o dużym obciążeniu.

Smukły kształt obudowy o kołowym przekroju ukierunkowuje do zastosowania w projektach uzupełniających do bramek BR2-N2 oraz GA2-N2.

Bardzo często ten model bramki zestawiany jest razem z bramkami serii SG3, SG2 a nawet GT1/2. Wyróżniający się kształt bramki uchylnej, mimo iż nierzadko wprowadza dysharmonię z pozostałymi bramkami w projekcie, to jest wprowadzany jako element rozpoznawany w funkcjonalności przez osoby korzystające z bramek. W wielu obiektach o charakterystycznym lub indywidualnym wykończeniem, ramiona szklane są oznaczane zdobieniami, symbolami lub znakami firmowymi, polepszając widoczność ramion szklanych oraz eksponując indywidualne cechy obiektu.

Karta katalogowa

Karta katalogowa bramki zawiera wszystkie podstawowe informacje

RodzajWartość
Napięcie zasilania24VAC
Maksymalny pobór mocy 60 VA
Maksymalny pobór prądu2.5A
Sygnał sterujący(max. 0.5 sek)
Sygnał zwrotnybezpotencjałowy
Temperatura pracy– 20o do +50o C
Temperatura przechowywania– 30o do +60o C
Wilgotność względna otoczenia10-80%
Warunki pracywewnątrz budynków
Stopień ochrony IPIP 33

Napisz do nas: